call_end 021-22638713

سرا،حامی طلایی ایده بازار دانشگاه امیرکبیر

موسسه سرا، به عنوان حامي اصلي ایده بازار تخصصی مهندسی عمران دانشگاه امیر کبیر در روز چهارشنبه 25 آذرماه درمراسم حضورداشت.

ایده بازار رویدادی بی سابقه در ایران است که به پیشنهاد مرکز ایده پردازی، نوآوری و فناوری اداره کل انجمن های علمی پلی تکنیک تهران و با هدف افزایش توانایی و روحیه کارآفرینی و ایده پردازی دانشجویان و همچنین ارتباط موثر و شفاف بین دانشجویان و صاحبان صنعت و سرمایه مطرح گردید.

به گزارش سرا نیوز این برنامه راس ساعت 17 در محل آمفی تئاتر مرکزی دانشگاه صنعتی امیرکبیر آغاز گردید.در این مراسم 5 ایده برتر از میان صدها ایده که به دبیرخانه این برنامه داده شده بودند به مرحله داوری نهایی راه یافته بودند که در روز مراسم به دفاع از ایده های خود در مقابل داوران پرداختند.

موسسه سرا، كه همواره دركليه مراسم دانشجويي دركناروهمراه دانشجويان حضوردارد، برنامه ويژه اي را باهماهنگي دانشگاه براي اين روزدرنظرگرفته بود.5 ایده برتر، هداياي ویژه سرا را دريافت نمودند.

دراین مراسم قرعه کشی ویژه سرا برگزار گردید که طی آن یک نفر از شرکت کنندگان در مراسم کارت طلایی جهت حضوررايگان در یکی از دوره های موسسه رابرنده شد.
در ابتداي این قرعه کشی سرکار خانم مريم خلوتی قائم مقام مدیرعامل موسسه در سخنانی خرسندی خود را ازهمراهي با جمع دانشجویان این دانشگاه ابراز داشتند و نسبت به ايجادعرصه نوآوري وخلاقيت دردانشگاههاومراكز علمي وزميان برداشتن حلقه مفقوده ارتباط مراجع توليدعلم وصنعت ساختمان ابرازاميدواري كردند وموسسه سرا اعلام نمود از این پس به عنوان حامی در تمامی مراسم دانشگاه صنعتی امیرکبیر حضور پررنگی خواهد داشت.

همچنین در پایان این مراسم لوح تقدیر به عنوان يادبودارزشمنداين مراسم به موسسه تقدیم شد.

نظر خود را بنویسید

برنده نهمین جشنواره وب و موبایل ایران در سال 1395 به انتخاب داوران

free website stats program