call_end 021-22638713

تامین آسفالت رایگان برای معابر روستایی

مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان بوشهر از تامین آسفالت رایگان برای معابر روستایی کنگان خبر داد.
حمیدرضا حیدری‌بریدی صبح امروز در بازدید از روستاهای شهرستان کنگان اظهار داشت: بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان بوشهر در 2 سال اخیر در سطح استان بوشهر اقدامات زیربنایی و مهمی در توسعه و عمران روستایی انجام داده که در گذشته بی‌سابقه بوده است.

وی افزود: اجرای طرح‌های چمن مصنوعی در روستاهای بالای 1000 نفر و همچنین اجرای این طرح در روستاهای بالای 500 نفر جمعیت با استقبال بسیار خوب مردم روستاهای مختلف استان قرار گرفته و این طرح‌ها در سال جاری نیز با شتاب بسیار خوبی تداوم دارد.

مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان بوشهر خاطر نشان کرد: اجرای طرح‌های بوستان امید نیز از دیگر طرح‌هایی است که با موفقیت در سطح روستاهای استان در دست اجراست و در شرایط کنونی در روستاهای مختلف در 10 شهرستان استان بوشهر شاهد اجرا و تکمیل این پروژه‌ها هستیم.

حیدری بریدی تصریح کرد: اجرای طرح‌های هادی در روستاهای شهرستان‌های مختلف و تکمیل خانه‌های بهداشت روستایی و همچنین اجرای پروژه‌های آبرسانی و راهسازی در روستاهای استان نیز از دیگر اقدامات این اداره کل در سال جاری است.

وی از تامین آسفالت رایگان برای معابر روستایی کنگان خبر داد و گفت: این مهم به منظور تسریع در آسفالت خیابان‌ها و معابر مناطق روستایی این شهرستان انجام می‌شود و امیدوار هستیم با تلاش و همکاری سایر مسئولان به اهداف مورد نظر برسیم.

مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان بوشهر ابراز داشت: نظارت بر حسن اجرای پروژه‌های روستایی نیز با دقت و حساسیت خاصی انجام می‌شود و امیدوار هستیم در این مسیر بتوانیم گام‌های اساسی برداریم.


منبع: فارس

نظر خود را بنویسید

برنده نهمین جشنواره وب و موبایل ایران در سال 1395 به انتخاب داوران

free website stats program