call_end 021-22638713

ضرورت تسریع تکمیل پروژه استخر مجتمع ایثار چهارمحال و بختیاری

مدیرکل بنیاد شهید و امورایثارگران استان چهارمحال و بختیاری بر ضرورت تسریع تکمیل پروژه استخر موسسه فرهنگی، ورزشی و توانبخشی ایثار تاکید کرد.

مشکلات مجتمع فرهنگی، ورزشی و توانبخشی ایثار با حضور مدیرکل بنیاد شهید و امورایثارگران استان، مدیر فنی و اجرایی اداره کل را و شهرسازی و کارشناسان مسکن بنیاد و پیمانکار پروژه بررسی شد.
قدرت الله رییسی گفت: 20 درصد مجموعه استخر ایثار باقی مانده است که باید در تکمیل و رفع نواقص آن اقدامات لازم انجام گیرد.
وی افزود: با توجه به اینکه سالن چند منظوره ورزشی و سالن اجتماعات به بهره بردرای رسیده است اما نواقصی در آن وجود دارد که باید در اسرع وقت رفع گردند.
رییسی با تاکید بر تسریع تکمیل پروژه استخر مجموعه فرهنگی، ورزشی و توانبخشی ایثار اظهار داشت: افتتاح پروژه استخر قدم کوچکی است که در مجموعه بنیاد شهید و امور ایثارگران استان انجام گرفته است و ایثارگران عزیز با استفاده از امکانات ارزشمند این مجموعه می توانند خلاء اوقات فراغت خود و فرزندانشان را پر کنند و همچنین از امکانات درمانی این مجموعه نیز می توانند استفاده کنند.
مقرر شد اداره راه و شهرسازی در خصوص تکمیل پروژه استخر و رفع نواقص سالن چند منظوره ورزشی و سالن اجتماعات اقدامات لازم را انجام دهد.
گفتنی است؛ مجتمع فرهنگی ، ورزشی و توانبخشی ایثار برای استفاده ایثارگران و عموم مردم احداث شده است و سالن ورزشی و سالن اجتماعات به بهره برداری رسیده و مجموعه استخر آن نیز بزودی تکمیل و قابل استفاده خواهد بود.

منبع: خبرآنلاین

نظر خود را بنویسید

برنده نهمین جشنواره وب و موبایل ایران در سال 1395 به انتخاب داوران