call_end 021-22638713

آغاز ثبت‌نام پنجمین دوره مسابقات ملی مناظره دانشجویان دانشگاه ها

دبیر اجرایی مسابقات ملی مناظره دانشجویان از آغاز ثبت‌نام در پنجمین دوره این مسابقات خبر داد.
مهدیه شاه نظری، دبیر اجرایی مسابقات ملی مناظره از آغاز ثبت‌نام پنجمین دوره مسابقات ملی مناظره دانشجویان، نشان خواجه نصیرالدین طوسی، خبر داد.
ثبت‌نام این دوره از مسابقات تا اردیبهشت 1395 ادامه دارد و علاقه‌مندان می‌توانند برای شرکت در مسابقه از طریق دفاتر معاونت فرهنگی واحدهای جهاد دانشگاهی سراسر کشور اقدام کنند. این دوره از مسابقات نیز همانند دوره قبل در سه مرحله استانی- دانشگاهی، منطقه‌ای و کشوری برگزار می‌شود.
مرحله استانی-دانشگاهی، در نیمه دوم اردیبهشت، مرحله منطقه‌ای در مهر سال آینده و مرحله کشوری مسابقات نیز در آذر سال 95 در یکی از دانشگاه‌های تهران برگزار می‌شود.
هم‌چنین مرحله استانی-دانشگاهی در 38 دانشگاه کشور، شامل 11 دانشگاه از استان تهران و 27 دانشگاه از استان‌های دیگر کشور صورت می‌گیرد.
علاقه‌مندان شرکت در این مسابقات می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و آشنایی با چگونگی فرآیند برگزاری مسابقات به پایگاه مسابقات ملی مناظره دانشجویی به نشانی http://www.ISDC.IR مراجعه کنند.
مرحله نهایی چهارمین دوره این مسابقات پس از رقابت بیش از 170 تیم از سراسر کشور، آذر سال جاری در دانشگاه صنعتی امیرکبیر برگزار شد که با قهرمانی تیم فراست از دانشکده فنی دانشگاه تهران همراه بود.

منبع:خبرگزاری آنا

نظر خود را بنویسید

برنده نهمین جشنواره وب و موبایل ایران در سال 1395 به انتخاب داوران

free website stats program