call_end 021-22638713

دانشگاه های محروم پزشکی بورسیه می گیرند

رئیس مرکز امور هیات علمی وزارت بهداشت از اعلام فراخوان بورسیه برای دانشگاه های کم برخوردار در اردیبهشت ماه ۹۵ خبر داد و گفت: این فراخوان برای متقاضیان خدمت در این دانشگاهها است.

دکتر سیدعلی حسینی در گفتگو با خبرنگار مهر افزود: در حال حاضر در فراخوان های جذب هیات علمی برای دانشگاه های کمتر برخوردار، متقاضی کمتری وجود دارد و در مقابل تعداد متقاضی جذب در دانشگاه های علوم پزشکی بزرگ تر بیشتر است و در واقع توازنی برقرار نیست.
وی افزود: از همین رو ما نیز تمهیداتی را برای این امر در نظر گرفته ایم. برای این موضوع فراخوان بورسیه برای متقاضیان خدمت در دانشگاه های کمتر برخوردار یا همان مناطق محروم در اردیبهشت ماه منتشر می شود.
حسینی گفت: افرادی که در دوره های دکتری تخصصی تحصیل کرده اند و یا در سال های آخر تحصیل خود هستند می توانند از این فرصت استفاده کنند و در این فراخوان شرکت کنند.
وی تاکید کرد: دانشگاه های بزرگ و برخوردار بورسیه نخواهند داشت.
رئیس مرکز امور هیات علمی وزارت بهداشت اظهار داشت: حقوق و مزایا در مناطق محروم و کمتر برخوردار به خاطر شرایطی که این مناطق دارند بیشتر از سایر مناطق است و جذب هیات علمی نیز مشمول طرح تمام وقت جغرافیایی است.
وی اضافه کرد: افرادی که در دوره های بورسیه به صورت تمام وقت جغرافیایی جذب می شوند به در دانشگاهها، بیمارستان ها و دستگاه های وابسته به وزارت بهداشت خدمت خواهند کرد.

نظر خود را بنویسید

برنده نهمین جشنواره وب و موبایل ایران در سال 1395 به انتخاب داوران

free website stats program