call_end 021-22638713

اجرای نرم افزار عالیه نظارت

در چهارمین نشست مدیران مسکن و ساختمان منطقه ۴ کشور از نرم‌افزاری که استان کردستان با نظارت، راهبری و حمایت دفتر مقررات ملی و کنترل ساختمان برای نظارت عالیه تهیه کرده است رونمایی شد تا بتواند پس از اجرای آزمایشی در سطح منطقه در سایر استان‌های کشور نیز مورد استفاده قرار بگیرد.

حامد مانی‌فر مدیرکل دفتر مقررات ملی‌و‌کنترل ساختمان در این رابطه گفت: وزارت راه‌و‌شهرسازی به دنبال یکپارچه‌سازی است و به دنبال این است تا بتواند با برقراری ارتباط موثر با استان‌های سراسر کشور و تبادل اطلاعات و داده‌ها از طریق سامانه‌ها به اهداف تحت‌مسئولیت خود دست یابد و خدمات مناسبی را در حوزه‌های تعریف‌شده به شهروندان ارایه دهد.

مدیرکل دفتر مقررات ملی‌و‌کنترل ساختمان ادامه داد: پس از برگزاری نشست‌های منطقه ای هدایت و راهبری تهیه نرم‌افزار نظارت عالیه استان و الحاق آن به نام افزار دیگری تحت‌عنوان نرم‌افزار صدور پروانه‌های اشتغال به کار مهندسی که توسط استان کردستان تهیه شده بود آغاز شد و خوشبختانه امروز شاهد رونمایی و معرفی آن به سایر استانها جهت اجرای آزمایشی آن هستیم. وی در ادامه اضافه کرد که در حال حاضر مشکل پردازش اطلاعات برای بهره‌برداری‌های مدیریتی از بزرگ‌ترین مسائل پیش‌روی ماست که نگذاریم با استفاده از این نرم‌افزار این نقیصه برطرف شود.

منبع: https://goo.gl/1gs7uB

نظر خود را بنویسید

برنده نهمین جشنواره وب و موبایل ایران در سال 1395 به انتخاب داوران

free website stats program