call_end 021-22638713

مهندسان نظام مهندسی به منشور اخلاق حرفه ای پایبندند

حسن قربانخانی با اشاره به اهداف نظام مهندسی گفت: یکی از شعارهای مهم و اولویت دار سازمان نظام مهندسی مشاوره و خدمات به شهروندان در حوزه طراحی، نظارت، ساخت و پس از ساخت توسط مهندسان نظام مهندسی ساختمان استان تهران است.

وی افزود: ساخت ساختمان ایمن و استاندارد و با دوام و تامین آرامش و آسایش مردم، مطالبه آنان از سازمان نظام مهندسی ساختمان و جامعه مهندسان است و تمام تلاش سازمان نظام مهندسی ساختمان تهران رعایت قانون در مسیر ساخت ساختمان های ایمن واستاندارد و با عمر طولانی است.

قربانخانی گفت: مهندسان ساختمان کاملا بر اساس و در مدار قانون عمل می کنند. البته شاید تعداد اندکی از اعضا خارج از این مسیر حرکت کنند که روندهای خاصی همچون شورای انتظامی برای برخورد با این تعداد اندک وجود دارد ولی در حال حاضر این سازمان با اصلاح شیوه های اجرایی در حال بهبود کیفیت خدمات خود است و از هر ایده موثر و کار آمدی در مسیر این امر استقبال می کند.

وی  در انتها افزود: مهندسان پایبندی به منشور اخلاق حرفه ای را وظیفه خود می‌دانند و از سوی دیگر نظارت نظام مند و سازمانی را عامل مهم پایش این خدمات قلمداد می‌کنند. ولی در عین حال همه شهروندان می توانند موارد مدنظرشان از قبیل دریافت راهنمایی و ثبت انتقادات و پیشنهادات، و یا وجود هرگونه اشکالی را بطور مستند منعکس و از طریق پرتال سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران به نشانی www.tceo.ir دریافت یا مطرح کنند تا در اسرع وقت رسیدگی شود.

منبع: https://goo.gl/3LcQpX

نظر خود را بنویسید

برنده نهمین جشنواره وب و موبایل ایران در سال 1395 به انتخاب داوران

free website stats program